SHIPBUILDING-SHIPPING-SERVICE

МИ АRТELMARINE

ARTEL MARINE
About

ПРО КОМПАНІЮ

Суднобудування як нова, але дуже прогресивна галузь компанії АРТЕЛЬ почала стрімко розвиватися, за два роки зі стапелів компанії зійшли три пасажирських судна, кожне з яких приваблює своїм зовнішнім виглядом, а відвідувачі можуть насолодитися внутрішнім комфортом і розумністю обладнання місць відпочинку.

СУДНОБУДУВАННЯ

СУДНОБУДУВАННЯ

Суднобудівне виробництво розташоване в критому елінгу та оснащено найсучаснішим обладнанням, потужності компанії дозволяють виконувати повний цикл побудови судна.

ВИРОБНИЦТВО СУДЕН НА ПОВІТРЯНІЙ ПОДУШЦІ

ВИРОБНИЦТВО СУДЕН НА ПОВІТРЯНІЙ ПОДУШЦІ

Судна на повітряній подушці розроблені і серійно виробляються компанією Артіль, під торговою маркою HOVART в конструкції суден був врахований досвід і досягнення в цій галузі провідних фірм світу.

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ ЛОДКИ

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ ЛОДКИ

Ми дивимося в майбутнє і піклуємося про навколишнє середовище, ми випускаємо цілу низку електричних прогулянкових човнів ECOBOAT. Човни мають сучасний дизайн, прості в експлуатації і доступні за ціною.

СУДНОПЛАВНА КОМПАНІЯ

СУДНОПЛАВНА КОМПАНІЯ

Невід’ємною частиною компанії є власний флот нових, комфортабельних пасажирських суден. Наші судна здійснюють регулярні річкові прогулянки по Південному Бугу, і Чорному морю і доступні для оренди.

About

НАШІ ТОРГОВІ МАРКИ

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ
" ОРЕНДА ТЕПЛОХОДА – ВІДМІННИЙ СПОСІБ ПІТИ ВІД ШАБЛОНІВ, СПРОБУЙТЕ ЩОСЬ НОВЕ . ЗАПРОШУЄМО РАЗОМ З НАМИ НАСОЛОДИТИСЯ КРАЄВИДАМИ НАЙЦІКАВІШИХ МІСЦЬ МІСТА . ЛІТНІМИ ТЕПЛИМИ ВЕЧОРАМИ МОЖНА РОЗСЛАБИТИСЯ І НАСОЛОДИТИСЯ ЗАХОДОМ СОНЦЯ."

ARTELMARINE – СУДОСТРОЕНИЕ - СУДОРЕМОНТ
our work

НАШІ ПРОЕКТИ

Ми вважаємо, що наша робота говорить сама за себе. Перегляньте наші завершені проекти нижче і насолоджуйтеся нашою роботою з любов’ю до кожної деталі.

our work
servese ua

ПОСЛУГИ

Ми маємо в своєму розпорядженні сучасну обладнану базу для стоянки яхт і катерів, як в літній так і в зимовий час, територія має цілодобову охорону. У разі необхідності ми можемо зробити кваліфікований ремонт і обслуговування вашого судна.

ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ СЛІП

ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ СЛІП

Горизонтальний сліп платформа для безпечного спуску і підйому суден водотоннажністю до 100 тонн, ширина платформи 8 метрів.
Похилий сліп для спуску підйому суден на трейлері.

ПОХИЛИЙ СЛІП

ПОХИЛИЙ СЛІП

Похилий сліп для спуску суден на трейлері, великий бетонований майданчик для розвороту, бетонований спуск у воду, ширина сліпа – 6 м

СТОЯНКА СУДЕН

СТОЯНКА СУДЕН

Стоянка суден з цілодобовою охороною, для катерів і яхт, а також стоянка для автомобілів. Цілодобовий контроль за виходом і підходом плавзасобів.

ОЧИЩЕННЯ КОРПУСУ

ОЧИЩЕННЯ КОРПУСУ

Надаємо якісні послуги з очищення та фарбування підводної частини судна, очищення може здійснюватися, механічним шляхом, водою під великим тиском, піскоструминним способом.

ЯХТОВИЙ КРАН

ЯХТОВИЙ КРАН

Яхтовий кран для підйому суден з води, глибина підхідного каналу 4 м, ширина каналу 6 м вантажопідйомністю 25 тонн, висота підйому 4.9 м.

РЕМОНТ

РЕМОНТ

Надаємо якісні послуги з ремонту будь-якої складності, корпусів металевих, пластикових і дерев’яних суден. Ремонт, відновлення, часткова заміна обшивки пластикових судів. Відновлення декоративного покриття пластикових судів.

servese ua