Судостроительная компания.
СУДА НА ПОВІТРЯНІЙ ПОДУШЦІ HOVART

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН

ЯКІСТЬ ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ

Ми будуємо справжні всюдиходи.

Наш успіх пояснюється десятиліттями роботи в проектуванні,
розробці та виробництву суден на повітряній подушці.

Більше п’ятнадцяти років ми займаємося розробкою і виробництвом судів на повітряній подушці. Наша мета – проектувати і розробляти найефективніші, найнадійніші і економічно ефективні малі і середні судна на повітряній подушці. Ми прагнемо запропонувати судна на повітряній подушці, які можуть працювати в найрізноманітніших і недоступних районах світу, і реалізовувати закладений в них потенціал в будь-яких умовах, полювання та риболовля в заболочених і важкодоступних місцевостях, військові операції, перевезення пасажирів, берегова охорона, пошуково-рятувальні роботи, охорона кордонів, рятувальні роботи при повенях і сходах лавин, вишукувальні роботи, розваги на узбережжі моря, річки, озера. Ми захоплені розробкою судів на повітряній подушці, наші судна сучасні, елегантні, вигідні в експлуатації. Ми прагнемо постійно розробляти і впроваджувати нові технології, щоб гарантувати нашим клієнтам, кращі судна на повітряній подушці, які вони можуть купити.

Наш процес проектування заснований на досвіді, і на безлічі різних умов, в яких наші клієнти повинні працювати. HOVART був розроблений з урахуванням різних застосувань і вимог, однак всі судна на повітряній подушці можуть бути налаштовані відповідно до вимог і умов експлуатації наших клієнтів. HOVART надає комплексне рішення для підтримки всіх наших клієнтів. На початковому етапі планування ми оцінюємо передбачуване застосування і робоче середовище, потім ми даємо рекомендації щодо найбільш підходящої комплектації судна на повітряній подушці і будь-якого додаткового оснащення. Протягом процесу  побудови судна клієнт може ознайомиться з ходом реалізації проекту. Крім того, ми надаємо навчання пілотів і інженерів для клієнта. Наше ремесло підкріплено гарантією і ми готові забезпечити чудове обслуговування клієнтів і давати нашим клієнтам чесні поради, до, під час і після продажу.

Модельный ряд

Сьогодні модельний ряд складається з двох суден, Торнадо F50 і Торнадо F50 Long, і ряду модифікацій, для активного відпочинку, проведення рятувальних операцій, патрульної поліції, геологорозвідки.

Ховеркрафт – судно на повітряній подушці, здатне пересуватися над практично будь-якою поверхнею. Повітря, що нагнітається двигуном, використовується як для руху, так і для підйому корпусу над водою, льодом, травою, землею, снігом і будь-який інший поверхнею. Судно на повітряній подушці цінується в першу чергу за свої амфібійні властивості, завдяки яким його можна використовувати в абсолютно різних цілях. Навесні, влітку і восени його можна використовувати на воді, узбережжі, заболоченій території, під час паводків. У зимовий час судно на повітряній подушці прекрасно себе «відчуває» на снігу, на товстому і тонкому льоду, крижаних торосах.

БЕЗПЕЧНИЙ КОРПУС

Усередині корпусу знаходяться секції з пінопласту з закритими порами, які, крім забезпечення плавучості, також формують потік повітря всередині повітряної подушки для забезпечення максимальної ефективності. Забезпечується плавучість достатня для того, щоб утримувати судно на повітряній подушці на плаву, навіть якщо воно повністю затоплено з повною корисним навантаженням на борту.

НАДІЙНИЙ ДВИГУН

Ми використовуємо надійні двигуни ROTAX які відмінно зарекомендували себе протягом десятиліть. Дуже просте технічне обслуговування, дилери та сервісні центри по всьому світу, доступність запчастин, легко обслуговуються і ремонтуються будь-яким компетентним механіком.

ПОВІТРЯНА ПОДУШКА

Гнучке огородження повітряної подушки (спідниця), виготовлено з поліаміду ВП, покритого поліуретаном, спідниця складається з окремих сегментів, така спідниця працює більш ефективно і може більш щільно прилягати до землі або води, повторюючи рельєф поверхні, що забезпечує максимальну підйомну силу. Це має величезні переваги, оскільки тільки кінчики спідниці стикаються з поверхнею, практично без тертя, поліпшуються робочі характеристики і знижується знос сегментів спідниці. Будь-яке пошкодження або надмірний знос локалізуються, швидко і легко ремонтуються – для зміни сегмента потрібно всього пара хвилин.

ТОРНАДО F50

Tornado F50 – це двомісне судно на повітряній подушці (катер на повітряній подушці), сконструйований з найкращими експлуатаційними показниками. Дизайн, ергономіка, конструкція продумувалися і модернізувалися роками, грунтуючись на досвіді численних споживачів. У конструкції корпусу передбачені блоки плавучості об’ємом 250л., Що робить його непотоплюваним. F50 може «парити» над поверхнею зі швидкістю до 100 км / год, крім того для амфібії немає потреби в спеціально відведеній трасі, – це безсумнівно приверне любителів швидкості та екстриму. Маневреність, всюдихідність і універсальність – необхідні атрибути транспортного засобу для рятувальних операцій на воді і суші.
Простота і аскетизм конструкції, приголомшлива легкість, міцність і надійність корпусу, потужність двигуна, що дозволяє розвивати неймовірні швидкості на різних поверхнях – це і багато іншого створять захоплюючі дух відчуття, керуючи «літаючим катером» Tornado F50.

Технічні характеристики СВП

Довжина 3,15 м.
Ширина 1,89 м.
Висота 1,54 м.
Діаметр пропелера 0,86 м.
Запас палива 18 л.
Кількість пасажирів 2 чел.
Вантажопідйомність до 200 по воді / до 300 по твердій поверхні
Споряджена маса 230 кг.
Запас аварійної плавучості 250 л.
Двигун ROTAX 582  65 к.с.
Висота долаємих перешкод 0,2 м.
Висота хвилі 0,4 м.
Максимальна швидкість по воді до 75 км/г
Максимальна швидкість по льоду до 100 км/г
Максимальна швидкість по грунту до 60 км/г

ТОРНАДО F50 LONG

Tornado F50 LONG – це подальший розвиток судна на повітряній подушці моделі Tornado F50. Модель отримала збільшений по довжині корпус, більшу вантажопідйомність, і більшу потужність двигуна. Це дало можливість отримати відмінне сучасне і ефективне судно, спеціально призначене для патрулювання, проведення рятувальних операцій, в важкодоступних місцях, або під час стихійних лих. Tornado F50 LONG довів свою ефективність в складних умовах, в Головному управлінні ДСНС України використовується для патрулювання, профілактики надзвичайних ситуацій та проведення рятувальних операцій на водних об’єктах та замерзлих водоймах. Корпуси Tornado F50 LONG виготовлені з високоякісного склопластику, посилені матеріалами з кевлара і легкого пористого заповнювача в уразливих і конструктивних зонах, це дозволяє отримати легкий і міцний корпус не боїться перевантажень, ударів. Tornado F50 LONG готовий працювати в самих жорстких умовах в будь-яку погоду, в будь-який час року, в будь-якому куточку землі.

Технические характеристики СВП

Довжина 3,70 м.
Ширина 1,89 м.
Висота 1,54 м.
Діаметр пропелера 0,92 м.
Запас палива 35 л.
Кількість пасажирів 3 чел.
Вантажопідйомність до 200 по воді / до 300 по твердій поверхні
Споряджена маса 230 кг.
Запас аварійної плавучості 350 л.
Двигун ROTAX   100 к.с.
Висота долаємих перешкод 0,2 м.
Висота хвилі 0,4 м.
Максимальна швидкість по воді до 75 км/г
Максимальна швидкість по льоду до 100 км/г
Максимальна швидкість по грунту до 60 км/г

ТОРНАДО F50 lifeguard

Tornado F50 Lifeguard – это судно на воздушной подушке специально разработанное для проведения спасательных операций. Сотрудники спасательных служб во всем мире признают, что воздушное судно является единственным спасательным транспортным средством, способным быстро и безопасно выполнять спасательные операции на воде с быстрым течением , тонком или разбитом льду, паводковых водах, грязи, болотах и снегу. Поскольку он безопасно парит на высоте несколько сантиметров над поверхностью, судно на воздушной подушке удерживает вашу спасательную команду выше опасности,  и дает вам доступ в районы, куда лодка или вертолет не могут подойти. Tornado F50 Lifeguard может быстро доставлен к месту спасения на прицепе за автомобилем, стартовать F50 Lifeguard может через несколько секунд после  прибытие на место, непосредственно с прицепа. Это очень важно ведь при проведении спасательных операций счет времени идет на секунды.

Технические характеристики СВП

Довжина 3,70 м.
Ширина 1,89 м.
Висота 1,54 м.
Діаметр пропелера 0,92 м.
Запас палива 35 л.
Кількість пасажирів 3 чел.
Вантажопідйомність до 200 по воді / до 300 по твердій поверхні
Споряджена маса 230 кг.
Запас аварійної плавучості 350 л.
Двигун ROTAX   100 к.с.
Висота долаємих перешкод 0,2 м.
Висота хвилі 0,4 м.
Максимальна швидкість по воді до 75 км/г
Максимальна швидкість по льоду до 100 км/г
Максимальна швидкість по грунту до 60 км/г

Ми будуємо судна для яких немає неможливого.

Гірська річка, пороги, валуни приховані під стрімким потоком, піски, лід або сніг, не є перешкодою для СВП TORNADO F50.