Пасажирське судно АННА II

Морський трамвайчик для пасажирських перевезень, за морським і річковим маршрутам.

ОПИС

Пасажирське судно Анна II, було розроблено та спроектовано спеціально для пасажирських перевезень, за морським і річковим маршрутам. «Анна II» була спущена на воду 19 квітня 2016 року. Судно побудоване на верфі компанії і має металевий корпус. Пасажирський салон, базової комплектації обладнаний двома санвузлами, має легке тентове стельове покриття, 90 посадочних місць, вихід на корму, вхід на судно і в рубку. На кормі знаходяться посадкові місця і місце для паління, спуск до води, зона посадки і висадки пасажирів, доступу до врятував плотам і зона відпочинку пасажирів.
Існує можливість установки барної стійки і холодильників а також переобладнання салону з додаванням столів. Для безпеки пасажирів судно має повним комплектом дитячих і дорослих рятувальних жилетів, рятувальними плотами різної місткістю, системою пожежогасіння і аптечками першої медичної допомоги.

Судно працює в судноплавної компанії ARTEL MARINE, здійснює регулярні екскурсійні рейси на острів Джарилгач, доступна оренда судна для проведення ваших заходів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Категорія Теплохід річка-море
Клас КМ + [1] D-R3 пасажирське
Рік, місце споруди 2015 року, м.Миколаїв, Україна
Найбільша довжина 21.60 м
Найбільша ширина 5.20 м
Осадка 0.85 м
Висота борту  1.75 м
Головний двигун FNM MARINE HPE 250, Мощность: 184 кВТ
Валова місткість 38 р.т.
Пасажиромісткість 90 чол
Макс. швидкість 9 вузлів.
  • SHARE: