Пасажирський катамаран Любов Іванова

Втілив в себе поєднання сучасних матеріалів, технологій і найвищу кваліфікацію фахівців.

ОПИС

Двопалубний прогулянковий катамаран побудований під технічним контролем регістра судноплавства України, згідно з Правилами класифікації та побудови суден, з урахуванням всіх вимог надійності і безпеки.

Катамаран має просторий салон, оснащений комфортабельними посадочними місцями, барною стійкою і камбузом, двома санвузлами, відкритою прогулянковою палубою.
Леєрне огородження по всьому периметру судна виконано з нержавіючої сталі що не піддається корозії Судно забезпечене рятувальними жилетами для дітей і для дорослих (90 комплектів), рятувальними плотами, а також камерами зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження. Носова частина судна дає можливість провести висадку і посадку пасажирів, безпечно перейти з одного борту на інший. Радіусне панорамне вікно, забезпечує відмінний вид з салону.
У кормовій частині судна розташовуються місця для паління, вихід на верхню палубу, спуск до води, і вхід в машинне відділення, доступ до якого є тільки у екіпажу.
На нижній палубі, розташовуються 7 двохпозиційних столів. Це дозволяє під час прогулянки розділити пасажирів на малі групи, а під час корпоративів об’єднати всіх відпочиваючих за загальним столом. Біля панорамного вікна розташовується радісний стіл, за яким будуть вигідно виглядати винуватці події.
Ми маємо в своєму розпорядженні можливості для серійного виробництва суден цього проекту.

На даний момент судно працює в судноплавної компанії ARTELMARINE, катамаран здійснює регулярні прогулянкові рейси акваторії Миколаєва, доступна оренда катамарана для проведення ваших заходів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Категорія Теплохід річка-море
Клас КМ+ [ 1]  В1  пасажирське
Рік, місце споруди 2016,рік, м.Миколаїв
Найбільша довжина 18.00 м
Найбільша ширина 7.00 м
Осадка 0.87 м
Высота борту  2,29 м
Головний двигун 2хАТМ 135 , Італія. Потужність: 184 кВТ.
Валова місткість 42 р.т.
Пасажиромісткіст 90 чол
Макс. швидкість 8 вузлів.
  • SHARE: