Token Features

Судноплавна компанія ARTEL MARINE

Судноплавна компанія ARTEL MARINE з перших днів роботи
є впевненим лідером пасажирських річкових перевезень.

ВЛАСНИЙ ФЛОТ

Сьогодні флот судноплавної компанії складається з трьох нових пасажирських суден.

Професіоналізм

Професійні капітани, досвідчена команда, забезпечать вам сервіс вищої якості.

Безпека

Флот відповідає всім стандартам безпеки і проходить регулярні огляди і технічне обслуговування.

СЕРВІС

Демократичні ціни, високий рівень комфорту і якісне обслуговування.

Token Features
Судноплавна компанія

Оренда пасажирських суден в компанії ARTEL MARINE

Найбільш значимі і радісні події завжди хочеться провести з улюбленими людьми і в дуже незвичайному місці. Ресторани, банкетні зали – все це вже стало традиційними атрибутами урочистостей. Якщо ж ви хочете спробувати щось новеньке, здивувати запрошених гостей або зробити ваше свято незабутнім, то прекрасним варіантом буде оренда теплохода в Миколаєві для прогулянки.

Аренда катамарана

В наші дні оренда судна в Миколаєві не є подією, що належать до числа екстраординарних. Діяльність нашої компанії широко відома в Миколаєві і за його межами. Завдяки гідного рівня, високій якості обслуговування і демократичними цінами на оренду катамарана клієнти змогли гідно оцінити наші пропозиції.
Оренда теплохода на весілля в Миколаєві – прекрасна можливість не просто зібрати гостей у незвичайному місці, але і зробити приголомшливі знімки на тлі мальовничих місць. Не варто забувати і про те, що плавання, вихід у відкриті води є метафоричним символом нового життя. Тому оренда теплохода на випускний, на день народження стане ідеальним подарунком.

Увага до кожного клієнта

Якщо ви бажаєте взяти катамаран в оренду, ми надамо вам можливість ознайомитися з кожним судном на власні очі, організувавши відвідування й огляд судна. Ви лише повинні дати загальну інформацію про запланований захід і кількості присутніх гостей. Ми не тільки готові вислухати побажання клієнта, але і можемо запропонувати варіанти, здатні привести в захват численних гостей нашого катамарана. Наші катамарани є цікавим варіантом проведення корпоративів, навчання співробітників або бізнес-заходів. Тренінги для керівного складу, ділові зустрічі, які будуть супроводжуватися вишуканим банкетом в перервах і вражаючим видом з вікна – це показник високого статусу компанії і заходу який вона проводить.

Пасажирський флот компанії ARTEL MARINE

Власний флот компанії на сьогодні складається з трьох прогулянкових суден. Залежно від кількості гостей і фінансових можливостей ви можете вибрати будь-яке судно. Ми можемо допомогти у виборі варіанту, здатного стати «зоряним часом» всіх учасників урочистої події.

Катамаран ЕЛЕНА

Двопалубний прогулянковий катамаран Елена, довжиною 17 метрів був побудований в 2014 року. На катамарані в комфортабельному салоні обладнаному баром, м’якими кріслами і столиками можуть комфортно розміститься 50 пасажирів. Судно має відкриту верхню прогулянкову палубу на якій встановлені шезлонги. Судно обладнане всіма зручностями.

Рік побудови 2015
Пасажиромісткість 50 чел
Довжина 16,85
Ширина 6,75
Швидкість 8 уз.

Катамаран Любов Іванова

Двопалубний прогулянковий катамаран Любов Іванова, довжиною 17 метрів був побудований в 2017. Салон оснащений комфортабельними посадочними місцями для 90 пасажирів. На судні є відкрита верхня прогулянкова палуба, два сан вузла, барна стійка, комфортні м’які сидіння на яких можуть розташується 45 осіб і панорамний вид вікон.

Рік побудови 2015
Пасажиромісткість 90 чел
Довжина 18,00
Ширина 7,00
Швидкість  9 уз.

Пасажирське судно Анна II

Пассажирское судно Анна II  длиной 21.6 метра, построенное в апреле 2016 года. Салон имеет 90 посадочных мест, два санузла на корме находятся посадочные места и место для курения, спуск к воде, зона посадки и высадки пассажиров, доступ к спасательным плотам и зона отдыха пассажиров.

Рік побудови 2015
Пасажиромісткість 90 чел
Довжина 21,6
Ширина 5,2
Швидкість 9 уз.

Річкові прогулянки в Миколаєві

Наші судна завжди готові відвезти вас від галасливої міської суєти і показати фантастично красиві краєвиди.Ви отримаєте незабутні враження та гарний настрій !!!

Регулярні рейси

Щоденні прогулянки по Південному Бугу та Інгулу тривалістю одна година. Навіть за такий короткий час можна відпочити і набратися вражень. Під час нашої подорожі ви проходимо під Інгульськими мостом, котрий пов’язує центральну частину міста з районами Соляні, Матвіївка і Варварівський розвідним мостом, по якому можна дістатися в Варварівку, Велику і Малу Корениху. Далі йдемо повз 8 причалу і Яхт-клубу – дуже популярною прибережної зони відпочинку городян і гостей нашого міста. Тут наш теплохід робить повний розворот, перша половина маршруту завершена і ми йдемо в протилежний бік.

Вечірні прогулянки

Миколаїв у вечірній час запалюється мільйонами вогнів і виглядає ще прекрасніше, ніж в день! Запрошуємо разом з нами насолодитися видами на найцікавіші місця міста. Літніми і теплими вечорами можна розслабитися і насолодитися заходом сонця. Захід сонця над водою – явище абсолютно прекрасне. Затишний кондиційований салон кожного судна оформлений в ногу з часом, оснащений кондиціонером і м’якими затишними кріслами, а панорамні вікна дозволять вам милуватися краєвидами. На борту є бар і туалет.По вашим бажанням можна розташуватися на верхній палубі, щоб в повній мірі відчути всю красу річкової прогулянки.

Вартість оренди судна

Замовлення катамарана на корпоративні заходи:

Катамаран «Любов Іванова»
Перший і другий час – 5500 грн.

Наступні – 4500 грн.

Катамаран «Елена»

Перший і другий час – 4500 грн.
Наступні – 4000 грн.

Шкільні корпоративи:
по будням до 15:00 і у вихідні з 8:00 до 11:00 (крім випускних вечорів) – 3500 грн.

Ціна квитків на регулярні рейси

Годинна прогулянка по Південному Бугу та Інгулу:
Дорослий– 120 грн.

Дитячій (от 7 до 14 років )– 80 грн.
Діти до 7 років – безкоштовно.

Бронювання

Забронювати катамаран і отримати консультацію
можна за телефоном 067 512 76 67