Пасажирський катамаран ЕЛЕНА

Перше пасажирське судно побудоване на верфі компанії Артіль, з будівлі цього катамарана почалася суднобудівна історія нашої компанії.

ОПИС

Двопалубний прогулянковий катамаран Олена був побудований в жовтні 2014 року, проект розроблений в конструкторському бюро Артіль з урахуванням всіх вимог українського регістру судноплавства для пасажирських суден. Ми застосовуємо тільки перевірені технологічні та конструкторські рішення, на підставі досвіду будівництва та експлуатації. Судно побудоване на верфі компанії і має металевий корпус, Силова установка складається з двох дизелів ATM 135, італійського виробництва. На катамарані в комфортабельному салоні обладнаному баром, м’якими кріслами і столиками можуть комфортно розміститься 50 пасажирів. Судно має відкриту верхню прогулянкову палубу на якій встановлені шезлонги.

У нас є все устаткування і оснащення для серійного виробництва суден цього проекту.

На даний момент судно працює в судноплавної компанії ARTELMARINE, катамаран здійснює регулярні прогулянкові рейси акваторії Миколаєва, доступна оренда катамарана для проведення ваших заходів.

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Категорія Теплохід річка-море
Клас КМ + [1] В2 пасажирське
Рік, місце споруди  2015 рік, м.Миколаїв, Україна
Найбільша довжина 16.85 м
Найбільша ширина 6,75 м
Осадка 1,1 м
Висота борту 2,2 м
Головний двигун 2хАТМ 135, Італія. Потужність: 184 кВТ.
Валова місткість 32 р.т.
Пасажиромісткість 50 чол
Макс. швидкість 8 вузлів.
  • SHARE: