Рейд ДСНС заледенілих річках на ТОРНАДО F50

11.02.2017 admin

Рейд ДСНС заледенілих річках на ТОРНАДО F50

Фахівці ДСНС спілкувалися з рибалками, а також усіма, хто вийшов на лід, про небезпеки зледенілих водних об'єктів

В зимовий період одним з основних напрямків роботи рятувальників є профілактика надзвичайних подій та ситуацій на водних об’єктах, недопущення травмування та загибелі людей під час відвідування замерзлих водойм.
11 лютого співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області провели рейд по заледенілим річкам Інгул та Південний Буг, в районі міського пляжу Стрілка та мікрорайону Варварівка Центрального району м. Миколаєва. Для проведення заходу був задіяний катер на повітряній подушці Торнадо.
Фахівці ДСНС спілкувалися із рибалками, а також усіма, хто вийшов на лід, про небезпеки заледенілих водних об’єктів, надали рекомендації щодо порядку дій у разі виникнення загрози або при проломі льоду, наголосили на ризику переохолодження та обмороження, розповіли про те, як цього не допустити.
Також рятувальники познайомили із спеціальною технікою, яку мають на озброєнні, зазначили основні складнощі, які можуть виникати в процесі порятунку людини на воді взимку, продемонстрували роботу катеру на повітряній подушці «Торнадо Ховеркрофт».
Цього ж дня подібні заходи пройшли в усіх районах області. Співробітники Служби порятунку спілкувалися із громадянами та навчали їх правилам безпечної поведінки на льоду.
Загалом протягом заходів було охоплено близько 40 осіб, які отримали багато корисної інформації, а на згадку про зустріч співробітники Служби порятунку подарували відвідувачам зимових річок інформаційні листівки, буклети.